خانه | هتل ها | هتل گولدن اپل مسکو (Golden Apple Boutique Hotel)+عکس
هتل گولدن اپل مسکو (Golden Apple Boutique Hotel)+عکس
هتل گولدن اپل مسکو

هتل گولدن اپل مسکو (Golden Apple Boutique Hotel)+عکس

درباره  هتل گولدن اپل مسکو

هتل گولدن اپل مسکو (Golden Apple Boutique Hotel) یک پیاده روی  20 دقیقه به میدان کرملین و قرمز دارد. این هتل دارای مبلمان به سبک معاصر، ناهار خوری لذیذ و امکانات آبگرم است.تمام اتاقها دارای تهویه مطبوع، تلویزیون ماهواره ای و حمام است. این هتل دارای یک اتاق تناسب اندام، سونا و لگن بزرگ گرم است. این هتل نیز  Wi-Fi رایگان، در ۲ اتاق ملاقات ارائه می دهد.در رستوران این هتل غذاهای روسیه ایی ارائه می شود. نوار لابی نیز ۲۴ ساعت شبانه روز  باز شود.  یک پیاده روی ۳ دقیقه از هر دو باغ ارمیتاژ و Pushkinskaya وایستگاه های مترو  تورسکایا دارد.تعداد اتاق های این هتل ۹۲ تاست.

چک در

از ساعت ۱۴:۰۰تاساعت ۱۲:۰۰

لغو /پیش پرداخت

سیاست های لغو و پرداخت با توجه به نوع اتاق متفاوت است. لطفا تاریخ اقامت خود را وارد کنید.

کودکان و تخت اضافه

همه کودکان استقبال می شود.

حداکثر تعداد تخت / تختخواب تاشو اضافی برای کودکان  در یک اتاق ۱ است.

مسافران با حیوانات خانگی

حیوانات خانگی مجاز نمی باشد.

گروه ها

هنگامی که رزرو بیش از ۵ اتاق باشد، سیاست های مختلف  ممکن است اعمال شوند.

 

درباره هتل لمردین

این هتل که از وجود یک ساحل خصوصی و مناظر زیبای ساحلی بهره مند است، دارای استخر بزرگی در فضای باز، سالن ورزشی و ۱۰ رستوران و کافه می باشد.تمام اتاق ها دارای مساحتی وسیع و مجهز به سیستم تهویه هوا، تلویزیون صفحه تخت ۳۷ اینچ، بالکن خصوصی و کف چوبی می باشند و سبکی تایلندی دارند. چای/قهوه ساز، وای فای رایگان و حوله از دیگر امکانات هر اتاق می باشد.

اطراف این هتل را جنگل های وسیع گرمسیری احاطه کرده اند. اینجا حدود ۵ کیلومتر با ساحل پرتحرک پاتونگ، ۱۵ کیلومتر با زمین گلف، ۲۰ کیلومتر با معبد چالونگ، محل شکار و زمین بازی پینت بال فاصله دارد. فرودگاه بین المللی پوکت هم ۴۵ دقیقه با ماشین تا اینجا فاصله دارد.

با وجود یک باشگاه پرورش اندام، زمین تنیس و اسکوآش، حفظ استیل ورزشی در این هتل کار بسیار ساده ای است. از دیگر مزایای آن، امکانات ورزش های آبی، نگهبان در و کلوپ کودکان می باشد. همه روزه باربیکیو در ساحل آماده و در دسترس است و غذاهایی از صید روز تهیه می شود. می توانید پیتزاهای لذیذ ایتالیایی را نیز در لافیاما سفارش دهید. یک رستوران ژاپنی و کافه ی ساحلی هم تدارک دیده شده است.

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*