خانه | هتل ها | هتل کولومنا مسکو
هتل کولومنا مسکو
هتل کولومنا مسکو

هتل کولومنا مسکو

 

درباره هتل کولومنا مسکو

هتل کولومنا مسکو (Kolomna Hotel) دارای سالن بدنسازی، امکانات بیلیارد و تراس است. این هتل در مرکز شهرستان مسکو واقع شده است، فقط یک پیاده روی ۱ دقیقه از ایستگاه اتوبوس سوتسکیا Ploschad واقع شده است.

اتاق های این هتل دارای  فرش، تلویزیون، کمد لباس و حمام خصوصی با لوازم بهداشتی  است.رستوران این هتل دارای انتخاب های متنوع از غذاهای روسی، اروپایی و ژاپنی است. مهمانان نیز می توانند  صبحانه را دررستوران انتخاب و میل کنند.

کرملین در یک پیاده روی ۱۰ دقیقه با هتل فاصله دارد. پارک یادبود این شهرستان را می توان در پیاده روی  3 دقیقه پیدا کرد و از مرکز اسکی روی یخ یک پیاده روی ۱۵ دقیقه راه است. فرودگاه بین المللی  Domodedovo نود هفت کیلومتر از این هتل فاصله دارد.

تعداد اتاق های این هتل ۱۸۶ تاست.

قوانین هتل

چک:از ساعت ۱۴:۰۰تا ساعت ۱۲:۰۰

لغو /پیش پرداخت: سیاست های لغو و پرداخت با توجه به نوع اتاق متفاوت است.

کودکان و تخت اضافه:همه کودکان استقبال می شود.حداکثر تعداد تخت / تختخواب تاشو کودکان اضافی مجاز در یک اتاق ۱ است.هر نوع تخت اضافی و یا تخت / تخت کودک بنا به درخواست و نیاز باید با مدیریت هماهنگ شود.

مکمل به طور خودکار در کل هزینه های محاسبه نیست و باید به طور جداگانه در طول اقامت خود پرداخت شود.

حیوانات خانگی:حیوانات خانگی مجاز نمی باشد.

حسابداری / فاکتورها:فاکتورها رسمی شرکت (برای اهداف مالیاتی / صدور صورت حساب) برای مسافران کسب و کار در دسترس هستند.

 

برای مشاهده سایرهتل های روسیه،مکان های دیدنی روسیه، تورهای روسیه  و سایر تورهای اروپا کلیک بفرمایید، و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*