خانه | هتل ها | هتل هالیدی این مسکو (Holiday Inn Moscow Lesnaya)+ عکس
هتل هالیدی این مسکو (Holiday Inn Moscow Lesnaya)+ عکس
هتل های روسیه

هتل هالیدی این مسکو (Holiday Inn Moscow Lesnaya)+ عکس

درباره هتل هالیدی این مسکو

هتل هالیدی این مسکو  (Holiday Inn Moscow Lesnaya)، واقع در مرکز مسکو، ۵ دقیقه پیاده روی با  مرکز تجاری White Square فاصله دارد. از ویژگی های این هتل ، ۹ سالن همایش مجهز با ظرفیت ۴۵۰ نفر و مرکز تجاری با دسترسی به اینترنت پر سرعت و دستگاه کپی است. اتاق های آن مجهز به سیستم تهویه هوا، میز و صندلی و مبلمان ، تلویزیون ال سی دی و حمام خصوصی با سشوار و لوازم بهداشتی دارد. مهمانان می توانند در باشگاه تناسب اندام ورزش کنند.این هتل خدمان خشکشویی نیز ارائه می دهد. بوفه ی صبحانه ی آن گسترده، و ناهار که شامل انواع غذاهای بین المللی است، از ساعت ۱۲ تا ۱۶ در رستوران سفید و قرمز آماده است. فرودگاه بین المللی Sheremetyevo با ایستگاه مترو Belorussky که فقط ۷ دقیقه با مترو فاصله دارد قابل دسترس است. این هتل آمادگی پذیرش ۲۴ ساعته از مهمانان را دارد. Tverskoy یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به تئاتر، فرهنگ و معماری است.

قوانین هتل هالیدی این مسکو

ساعت تحویل اتاق به گردشگران: از  ۱۴:۰۰

ساعت تخلیه اتاق توسط گردشگران: تا۱۲:۰۰

سیاست های لغو و پرداخت با توجه به نوع اتاق متفاوت است. لطفا تاریخ اقامت خود را چک کنید تا از شرایط اتاق مورد نیاز خود اطلاع پیدا کنید. کودکان با رویی گشاده در هتل ما استقبال می شوند. برای کودکان زیر ۱۲  سال در هنگام استفاده از تخت های موجود هزینه ای محاسبه نمی شود. برای کودکان زیر ۲ سال هنگام استفاده از تخت کودک هزینه ای محاسبه نمی شود. کودکان بزرگتر یا بزرگسالان برای تخت اضافی هزینه ای نمی پردازند. حداکثر تعداد تخت / تختخواب تاشو کودکان اضافی مجاز در یک اتاق ۱ است. هزینه های اضافی به طور خودکار در کل هزینه محاسبه نمیشود و باید برای به طور جداگانه در طول اقامت خود پرداخت می شود.

برای مشاهده سایرهتل های روسیه،مکان های دیدنی روسیه، تورهای روسیه  و سایر تورهای اروپا کلیک بفرمایید، و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*