خانه | هتل ها | هتل نووتل مسکو (Hotel Novotel Moscow Centre)+ عکس
هتل نووتل مسکو (Hotel Novotel Moscow Centre)+ عکس
هتل های روسیه

هتل نووتل مسکو (Hotel Novotel Moscow Centre)+ عکس

درباره هتل نووتل مسکو

هتل نووتل مسکو (Hotel Novotel Moscow Centre)، یک درایو ۱۵ دقیقه از میدان سرخ مسکو و کرملین فاصله دارد. هتل نووتل با نمای بیرونی شیشه ای مدرن از مهمانان استقبال می کند. این  هتل اینترنت رایگان با سرعت بالا و یک رستوران در با غذاهای بین المللی نیز دارد. اتاق ها با مبل های  راحتی و چوبی با نور ملایم و با کیفیت بالا، همه اتاق ها شامل تلویزیون و میز پذیرایی است.  برخی دارای گاوصندوق و امکانات نوشیدنی داغ هستند. بطری رایگان آب معدنی هر روز به مهمانان ارائه می شود. صبحانه به صورت بوفه هر روز صبح در سالن غذاخوری هتل سرو می شود که محیط رستوران شامل پنجره های بزرگ و گیاهان سرزنده است. مهمان می تواند از مرکز تناسب اندام نووتل رایگان استفاده کند و انتخاب نوشیدنی در کافی شاپ مجموعه و لابی از دیگر امکانات هتل است. خدمات شامل نگه داری چمدان و ناهار بسته بندی شده برای سفرهای یک روزه می باشد.

قوانین هتل نووتل مسکو

ساعت تحویل اتاق به گردشگران: از ۱۴:۰۰
ساعت تخلیه اتاق توسط گردشگران: تا ۱۲:۰۰

سیاست های لغو و پرداخت با توجه به نوع اتاق متفاوت است. لطفا تاریخ اقامت خود را چک کنید تا از شرایط اتاق مورد نیاز خود مطمئن شوید. کودکان با رویی گشاده در هتل ما استقبال می شوند. برای کودک زیر ۱۶سال در هنگام استفاده از تخت های موجود هزینه ای محاسبه نمی شود.

حداکثر تعداد تختخواب تاشو کودکان / گهواره در یک اتاق ۱ است.

برای مشاهده سایرهتل های روسیه،مکان های دیدنی روسیه، تورهای روسیه  و سایر تورهای اروپا کلیک بفرمایید، و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*