خانه | هتل ها | هتل ماما رو مسکو (Mama Ro Apartments at Chistye Ponds )+عکس
هتل ماما رو مسکو (Mama Ro Apartments at Chistye Ponds )+عکس
هتل ماما رو مسکو

هتل ماما رو مسکو (Mama Ro Apartments at Chistye Ponds )+عکس

درباره هتل ماما رو مسکو

هتل ماما رو مسکو (Mama Ro Apartments at Chistye Ponds ) در قلب مسکو واقع شده است، از این هتل تاایستگاه مترو Chistye فقط  1 دقیقه پیاده روی دارد. وای فای رایگان در اتاق های این هتل واقع شده است.
اتاق های ذاین هتل مدرن،دارای تهویه مطبوع، فضای داخلی به سبک شیروانی با دیوارهای آجری و دکور با رنگ روشن است. هراتاق شامل یک پروژکتور رسانه های بی سیم، متصل به یک آی پد مینی، تلویزیون کابلی و اتاق نشیمن، حمام با دوش  است.

مهمانان می توانند وعده های غذایی خود را در آشپزخانه کاملا مجهز طبخ کنند. با یک  ناهار خوری، انواع کافه ها و رستوران را می توان در ۲ دقیقه پیاده روی از این مکان یافت.

میدان معروف لوبیانکا در یک پیاده روی ۱۵ دقیقه راه است، در حالی که کرملین با میدان سرخ در یک پیاده روی ۲۵ دقیقه ای واقع شده است. برکه Chistye Prudyدر یک پیاده روی ۳ دقیقه واقع شده است. فرودگاه بین المللی شرمتیوو در ۳۵ دقیقه واقع شده است.

تعداد اتاق های این هتل ۱۲ تاست.

قوانین هتل

چک :ساعت ۱۴:۰۰-۲۲:۰۰  تا ساعت۱۱:۰۰-۱۲:۰۰

لغو /پیش پرداخت:سیاست های لغو و پرداخت با توجه به نوع آپارتمان متغیر است.

کودکان و تخت اضافه:همه کودکان استقبال می شود.حداکثر تعداد تخت اضافی در اتاق ۱ است.حداکثر تعداد تختخواب تاشو کودکان  در یک اتاق ۲ است.

مکمل به طور خودکار در کل هزینه های محاسبه نیست و باید برای به طور جداگانه در طول اقامت خود پرداخت کنید.

مسافران با حیوانات خانگی:حیوانات خانگی در درخواست مجاز می باشد.

 

برای مشاهده سایرهتل های روسیه،مکان های دیدنی روسیه، تورهای روسیه  و سایر تورهای اروپا کلیک بفرمایید، و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*