خانه | هتل ها | هتل ساوی مسکو( savoy hotel)+ عکس
هتل ساوی مسکو( savoy hotel)+ عکس
هتل ساوی مسکو

هتل ساوی مسکو( savoy hotel)+ عکس

درباره هتل ساوی مسکو( savoy hotel)

هتل ساوی مسکو زیبا با کلاسیک، مبلمان به سبک ایتالیایی اتاق های لوکس فراهم می کند . بهره مند از استخر سرپوشیده است. از کرملین کمتر از یک پیاده روی ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

خدمات هتل خدمات شامل اتاق و سوئیت با تشک های ارتوپدی و بالش ضد حساسیت و  Wi -Fi رایگان است. حمام کاملا ساخته شده از سنگ مرمر و دارای سیستم  گرمایش از کف می باشد.

شما می توانید در استخر شنا و در سونا استراحت کنید و چند ساعت لذت بخش در سالن زیبایی سپری کنید.

مهمانان می توانند غذاهای عالی محلی و اروپایی در رستوران هتل ساوی مسکو را تست کنند.

در میز پذیرش ۲۴ ساعته شما می توانید اطلاعات در مورد تور و بلیط را دریافت کنید. کارکنان هتل ساوی مسکو دوستانه و حرفه ای انگلیسی صحبت میکنند.
[/av_textblock]

[/av_one_third][av_one_full first] [av_textblock size=” font_color=” color=”] هتل ساوی مسکو هتل ۵ ستاره در منطقه Meshchansky مسکو نزدیک به خیابان خرید و فروشگاه ها است. این ساختمان تاریخی در سال ۲۰۰۵ بازسازی شد و در حال حاضر مخلوط معماری عجیب و غریب با تکنولوژی مدرن است.

صبحانه در اتاق صبحانه هر روز صبح سرو میشود. غذاهای روسی در رستوران آماده و سرو میشوند. این هتل در محیطی دنج قهوه و همچنین غذاهای سبک و شیرینی ارائه می دهد.

پذیرش ۲۴ ساعته ،  همچنین پارکینگ رایگان و یک سالن زیبایی و آرایشگاه در هتل در دسترس هستند.

امکانات آبگرم در هتل ساوی مسکو شامل استخر شنای سرپوشیده، یک مرکز سلامتی و ماساژ شیاتسو نیز هست. هتل دارای یک مرکز تناسب اندام با کلاس های تناسب اندام و سالن ورزش است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*