خانه | هتل ها | هتل ایزمایلوو آلفا مسکو (Izmailovo Alpha Hotel)+ عکس
هتل ایزمایلوو آلفا مسکو (Izmailovo Alpha Hotel)+ عکس
هتل های روسیه

هتل ایزمایلوو آلفا مسکو (Izmailovo Alpha Hotel)+ عکس

درباره هتل ایزمایلوو آلفا مسکو

هتل ایزمایلوو آلفا مسکو (Izmailovo Alpha Hotel)،مسکو فقط ۱۹۰ متر از ایستگاه مترو  partizanskaya در مسکو فاصله دارد. دارای ۹ سالن کنفرانس برای گروه های مختلف و کاملا مجهز و WiFi رایگان و اتاق های تجاری آن با میز و صندلی و تلویزیون LCD با دسترسی به کانالهای ماهواره ای و حمام خصوصی همراه با لوازم بهداشتی هستند. مهمانان می تواند پس از یک روز کار سخت در سونا با یک استخر کوچک استراحت کنند.بوفه صبحانه  هر روز از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۱۱:۰۰ ، منوی گسترده ای را ارائه می دهد، . برای صرف شام، شما حق انتخاب بین سه رستوران را دارید. رستوران ها تا ساعت ۱۲ شب آماده به خدمت هستند. سرویس ترنسفر فرودگاهی نیز در صورت تمایل شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا شما را در مسیر فرودگاه همراهی کنند. ایزمایلوو یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به پارک ها، گشت و گذار و موزه ها است.

قوانین هتل ایزمایلوو آلفا مسکو

ساعت تحویل اتاق به گردشگران: از ۱۸:۰۰ – ۱۴:۰۰

ساعت تخلیه اتاق توسط گردشگران: تا۱۲:۰۰

سیاست های لغو و پرداخت با توجه به نوع اتاق متفاوت است. لطفا تاریخ اقامت خود را چک کنید تا از شرایط اتاق مورد نیاز خود اطلاع پیدا کنید. کودکان با رویی گشاده در هتل ما استقبال می شوند. برای کودک زیر ۷ سال در هنگام استفاده از تخت های موجود هزینه ای محاسبه نمی شود. حداکثر تعداد تخت / تختخواب تاشو کودکان اضافی مجاز در یک اتاق ۱ است. هزینه های اضافی به طور خودکار در کل هزینه محاسبه نمیشود و باید برای به طور جداگانه در طول اقامت خود پرداخت می شود.

برای مشاهده سایرهتل های روسیه،مکان های دیدنی روسیه، تورهای روسیه  و سایر تورهای اروپا کلیک بفرمایید، و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*