خانه | هتل ها | هتل آندرون مسکو (Andron Hotel)+ عکس
هتل آندرون مسکو (Andron Hotel)+ عکس
هتل های روسیه

هتل آندرون مسکو (Andron Hotel)+ عکس

درباره هتل آندرون مسکو

هتل آندرون مسکو در ۵۵۰ متری ایستگاه متروی Rimskaya و ۸ دقیقه پیاده روی تا ایستگاه متروی Ploshchad Ilyicha فاصله دارد. این هتل WiFi رایگان را در اختیار مهمانان قرار می دهد. همه ی اتاق های آن دارای تلویزیون و حمام اختصاصی به همراه سشوار می باشند. مهمانان می توانند هم در کافه ی خود هتل یا در رستوران محلی که ۵ دقیقه فاصله دارد، غذاصرف کنند. موزه ی Andrey Rubelv و موزه ی هنر Vinzavod Contemporary ، فاصله ی کمی تا هتل دارند. ایستگاه قطار Belorussky فقط ۴ ایستگاه مترو با هتل فاصله دارد. فرودگاه بین المللی ۳۵ دقیقه با قطار فاصله دارد. Tagansky یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به راه رفتن، پارک ها و گشت و گذار است.

قوانین هتل آندرون مسکو

 

تحویل اتاق از ساعت: ۱۴:۰۰

تخلیه اتاق تا ساعت: ۱۲:۰۰

 

سیاست های لغو و پرداخت با توجه به نوع اتاق متفاوت است. لطفا تاریخ اقامت خود را چک کنید تا از شرایط اتاق مورد نیاز خود مطمئن شوید. کودکان با رویی گشاده در هتل ما استقبال می شوند.  برای کودکان زیر ۷سال هنگام استفاده از تخت های موجود هزینه ای محاسبه نمی شود. هیچ ظرفیتی برای تخت های اضافه وجود ندارد.

برای مشاهده سایرهتل های روسیه،مکان های دیدنی روسیه، تورهای روسیه  و سایر تورهای اروپا کلیک بفرمایید، و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*