خانه | تور روسیه | تور روسیه هتل کاترینا ۲ فروردین ۹۵
تور روسیه هتل کاترینا ۲ فروردین ۹۵
تور روسیه هتل کاترینا

تور روسیه هتل کاترینا ۲ فروردین ۹۵

پروازها به صورت چارتر می باشد در صورت کنسلی طبق قوانین سازمان جریمه اخذ می گردد.

در صورت جا ندادن هتل، هتل مشابه داده می شود و به نفر سوم در اتاق همراهان سرویس تعلق می گیرد.

حداقل اعتبار پاسپورت از زمان سفر ۶ ماه و مسئولیت کنترل پاسپورت از بابت ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر و تاریخ اعتبار پاسپورت به عهده آژانس همکار می باشد و آژانس سپید گشت مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت نخواهد داشت.

بیمه مسافرتی برای افراد بالای ۶۰ سال (تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو) الزامی می باشد در صورتی که آژانس ثبت نام کننده اقدامی جهت صدور بیمه نامه ننماید کلیه مسئولیت مسافر به عهده آژانس همکار خواهد بود.

برای مشاهده سایر تورهای روسیه، هتل های روسیه، مکان های دیدنی روسیه  و سایر تورهای اروپا کلیک بفرمایید، و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
[/av_textblock]

[/av_one_third][av_one_third]

[av_heading tag=’h3′ padding=’10’ heading=’خدمات تور’ color=’meta-heading’ style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’10’ custom_class=”][/av_heading]

[av_textblock size=” font_color=” color=”] آژانس سپیدگشت این تور ویژه نوروز را با خدمات زیر برای رفاه حال مشتریان در نظر گرفته است:

بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر

۷ شب اقامت در هتل با صبحانه

ترانسفر فرودگاهی

بیمه مسافرتی

راهنمای فارسی زبان

آژانس مسافرتی سپید گشت مجری مستقیم تورهای روسیه، تور مسکو روسیه را به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت در هتل ۴ ستاره کاترینا Katerina برگزار می کند.
این تور مسافرتی با پرواز ماهان ایر درتاریخ ۲ فروردین ۹۵ از تهران به صورت مستقیم به سمت روسیه و در تاریخ ۹ فروردین ۹۵ از روسیه به صورت مستقیم به سمت تهران انجام می شود.

قیمت این تور به ازای هر نفر دراتاق دو تخته ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می باشد.

۰۲۱-۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*